ISKAV Genel Kurulu Gerçekleştirildi

ISKAV Genel Kurulu Gerçekleştirildi
ISKAV Genel Kurul toplantısı 20 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirildi.

Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı Genel Kurul toplantısı, 20 Kasım 2017 tarihinde YTÜ Beşiktaş Kampüsünde yer alan Makine Fakültesi Dekanlık Binası Prof. Dr. Şerafettin Oydaşık salonunda gerçekleşti.

Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Vural Eroğlu’nun açılış konuşmasının ardından, görev süresi dolan Prof. Dr. Nilüfer Eğrican’dan boşalan Mütevelli Heyeti Başkanlığı’na ve Genel Kurul Divan Başkanlığı’na Ersin Gökbudak 3 yıl için oybirliği ile seçildi. Divan başkanı Ersin Gökbudak’ın gündem maddelerini işletmesiyle başlayan Genel Kurul’da; Yönetim Kurulu Başkanı Vural Eroğlu tarafından sunumu yapılan, “Vakıf Stratejik Değişim Yönetimi” yetkilendirmesi oy birliği ile onaylandı.

Vakfın sürdürülebilirliği konusunda Yönetim Kurulu’nun uzun süre çalışarak hazırladığı stratejik plan mütevelli heyet tarafından heyecanla ve tam bir mutabakatla kabul edildi. Genel Kurul’da söz alan Ertuğrul Şen, İrfan Çelimli, Bayram Kömürcü, Kurucu Başkan Mustafa Baygan, Ozan Atasoy, Selman Ölmez plan hakkında olumlu ve destekleyici yönde açıklamalarda bulundu.

Genel Kurul’da ayrıca, vakıf üyeliğine başvuran Aldağ A.Ş.’nin üyeliği de oybirliği ile kabul edildi.

  • Tatlısu Meh. elalmış Cad. Seyhan Sk. 7/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
copyright