Avrupa Isı Pompası Zirvesi'nde Geri Sayım Başladı

Avrupa Isı Pompası Zirvesi
Chillventa tarafından desteklenen 5. Avrupa Isı Pompası Zirvesi 24-25 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleşecek.

Bu yıl beşincisi gerçekleşek olan Avrupa Isı Pompası Zirvesi, dünya çapındaki ısı pompası uzmanlarına, know-how paylaşmak, araştırma sonuçlarını tartışmak, yeni trendler ve gelişmeler hakkında bilgi toplamak için birinci sınıf bir platform sunuyor. Zirvede ısı pompası uzmanları bir araya getirirken, yüksek kaliteli bir programla sektörü buluşturacak. Programın odağında Avrupa ısı pompası pazarı kadar küresel pazarlar da olacak.

Net sıfır enerji binaları (nZEB'ler) ve akıllı şebekeler konusunda yapılan son Ar-Ge çalışmalarının sonuçlarına ilişkin sunumlar ve hibrid teknolojinin sağladığı fırsatlar, sektörün uzmanları tarafından ilgi görecek. Gelecekteki bileşenler ve yenilikçi sistemler de yeni gelişmelere ışık tutacak. NürnbergMesse Avrupa Isı Pompası Zirvesi Genel Müdürü Daniela Heinkel; "Etkinlik, ısı pompaları alanında Avrupa'da önemli ve merkezi bir etkinlik haline geldi. Tam anlamıyla uzmanlaşmış, profesyonel bir kongre ile fuaye sergisinin birleşimi, uluslararası pazarlarını genişletmek isteyenler için bir fırsat olacak” dedi.

 

GENİŞ YELPAZELİ PROGRAM

Kongre programında yer alan birçok konferans online olarak da izlenebilecek. Bu yıl ki zirvenin bir diğer önemli noktası, Uluslararası Enerji Ajansı (IEA-HPT) tarafından organize edilen bir entegre program olacak. Isı pompasının mevcut durumu ve geleceği ile ilgili soruları cevaplamak için 30'dan fazla ünlü Alman ve uluslararası konuşmacı programa katılacak.

Programda, Avrupa ısı pompası pazarındaki son eğilimlerden, ticari ve endüstriyel süreçlerde ısı pompalarının başarılı uygulamalarına, devam etmekte olan projelerden elde edilen sonuçlardan, komponentlerin geliştirilmesine kadar, çok geniş bir yelpazede konular ele alınacak. 

  • Tatlısu Meh. elalmış Cad. Seyhan Sk. 7/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
copyright