Wilo "Initial Line" Serisiyle Perakende Pazarında

Wilo "Initial Line" Serisiyle Perakende Pazarında
Wilo, Türkiye'deki 25. yılında hizmet alanını genişleterek "Initial Line" adlı yeni ürün serisiyle perakende pazarında da boy göstermeye başladı.

Pompa sistemleri sektörünün önde gelen markalarından biri olan Wilo, “Initial Line” serisiyle hizmet ve pazar alanını genişletiyor. Bundan böyle “Initial Line” serisiyle son kullanıcılar için de ürün ve çözüm sunacak olan Wilo, perakende pazarına 13 ürün ve 35 farklı model ile giriş yaptı.

Dünyada 145 yıldır hizmet veren, Türkiye’de ise 25. yılını kutlayan Wilo, “Initial Line” adlı yeni bir ürün gamı oluşturdu. Wilo domestik segmentteki bu yeni ürün gamıyla daha önce yer almadığı perakende pazarına da adımını attı.

Wilo domestik ürün gamıyla son kullanıcıların hayatına dokunarak, ürünlerin kullanım safhasında problem yaşanmaması ve ürün ömrü boyunca hizmet ve kalitenin maksimum seviyede olması için müşteri odaklı çözümler geliştirdi. Özellikle servis ağının yaygın olması ve teknik servis yetkinliği konusunda başarısını defalarca kanıtlayan Wilo, domestik alanda da müşterilerini bu konuda memnun etmeye devam edecek.

“Initial Line” serisindeki yeni ürünler, su temini ile atıksu pompa ve sistemlerinden oluşuyor. Başlangıç olarak 13 ürün ve 35 farklı model ile pazara giriş yapan Wilo, ilerleyen zamanlarda bu ürün gamına yeni ürün ve modeller ilave ederek müşterilerine yüksek verim ve kaliteyi sunmaya devam edecek. Wilo müşterilerine sunduğu; döküm ve paslanmaz çelik jet pompalar, çok kademeli pompalar, periferik pompalar, yatay tanklı hidroforlar, akış kontrollü hidroforlar, yatay ve dikey milli 1 ve 2 pompalı hidroforlar, drenaj ve atıksu dalgıç pompalarla bu alanda da büyümeyi hedefliyor.

  • Tatlısu Meh. elalmış Cad. Seyhan Sk. 7/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
copyright