GF Hakan Plastik, Ürün Eğitimlerini Tamamladı

GF Hakan Plastik, Ürün Eğitimlerini Tamamladı
GF Hakan Plastik, bayilerine ve tesisat ustalarına yönelik gerçekleştirdiği eğitimlerle ürünler ve uygulamalardaki son gelişmeleri aktararak müşteri ve kullanıcı memnuniyetini arttırmayı hedefliyor.

Ürünün kalitesinin, doğru ve uygun uygulama ve teknik bilgi ile çok daha fazla ortaya çıkacağı prensibi ile hareket eden GF Hakan Plastik, eğitim programlarına bu doğrultuda devam ediyor.

2017’nin ilk altı ayında GF Hakan Plastik Proje Müdürü Yasemin Arslan ve GF Hakan Plastik Şanlıurfa Üretim Tesisi Kalite Müdürü Kemal Çelikkaya tarafından verilen eğitimler, özellikle üst yapıya yönelik tesisat ustalarının katılımı ile gerçekleşti. Şanlıurfa’da GF Hakan Plastik üretim tesisi eğitim salonunda ve Giresun‘da New Jasmin Otel’de gerçekleşen eğitimlerde bina içi sıcak ve soğuk su tesisatlarının yanı sıra üst yapı atık su boru sistemleri üzerine tesisat ustaları ile fikir alışverişlerinde bulunuldu.

İnteraktif şekilde gerçekleşen eğitimler marka ve ustalar açısından iş ortaklığının verimli sürdürülmesi açısından başarılı olarak değerlendirilen eğitimlerin sonunda yapılan çekilişlerde ustalara çeşitli hediyeler de sunuldu.

  • Tatlısu Meh. elalmış Cad. Seyhan Sk. 7/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
copyright