Bosch Termoteknik ISO 10002 Sertifikasını Kazandı

Bosch Termoteknik ISO 10002 Sertifikasını Kazandı
Bosch Termoteknik Müşteri İletişim Merkezi, ISO 10002 sertifikasını almaya hak kazandı.

Müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalarına hız veren Bosch Termoteknik Müşteri İletişim Merkezi ISO 10002 sertifikasını almaya hak kazandı. Belgelendirmesi TÜV Austria Turk tarafından yapılan ISO 10002 sertifikası müşteri talep, memnuniyet ve şikayetlerinin yönetiminde uluslararası standartlara göre değerlendiriliyor.

Müşteri şikayetlerini markanın gelişimi ve sunduğu hizmetlerin iyileşmesi adına bir fırsat olarak gören Bosch Termoteknik Müşteri İletişim Merkezi bu şikayetlerin yönetimini uluslararası standartlarda yaptığını belgelemiş oldu.

Telefon, web, sosyal medya elektronik posta, canlı destek ve görüntülü görüşme gibi birçok kanaldan gelen müşteri talep ve şikayetlerinin otomatik olarak tek bir platformda toplayan Bosch Termoteknik kullandığı Bosch Focus platform ile iklimlendirme sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyor. Her bir müşteri talebinin farklı bir numara ile sisteme kaydedildiği platform ile müşteriye özel çözümler sunarak, süreç sonunda otomatik olarak müşteri memnuniyetini ölçüyor.

Müşteri odaklı hizmet anlayışının önemini vurgulayan Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat, “Bosch Termoteknik olarak müşterilerimizin beklentilerini analiz edip tüm iş modellerimizi bu yaklaşıma göre kurguluyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesini artırarak tüm müşterilerimizi birer marka elçisi olmasını hedefliyoruz. Bu hedefler doğrultusunda önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktık ve bu sertifikayı almaya hak kazandık’’ şeklinde açıklama yaparak sertifikayı TÜV Austuria Turk Genel Müdürü Yankı Ünal’dan teslim aldı.

  • Tatlısu Meh. elalmış Cad. Seyhan Sk. 7/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
copyright