ISK-SODEX 2018 Subat'ta İstanbul'da Düzenlenecek

ISK-SODEX 2018 Subat
ISK-SODEX 2018, 7-10 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenecek.

1997 yılından itibaren sektörün gelişimine rehberlik eden ve HVAC-R sektöründeki yeniliklere ışık tutan ISK-SODEX, 7-10 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.

Isıtma, soğutma, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat ve su arıtma konularında yeni ürün ve hizmetlerin sergilendiği fuarda Enerji Verimliliği ve Bina Otomasyon özel sergi alanları çerçevesinde yeni ürün grupları da bu yıl fuara dahil edilecek.

Ayrıca eş zamanlı olarak organize edilen ikili iş görüşmeleri ve konferans programlarıyla da sektöre önemli katkılar sağlayacak.

Uluslararası satın almacıların Türk ihracatçılarla bir araya geldiği ikili iş görüşmeleri organizasyonu, yeni iş bağlantıları ve anlaşmaları için önemli fırsatlar yaratıyor. 10'dan fazla yerli ve yabancı sektör derneği ile işbirliği içinde hazırlanan ve konusunda uzman yerli ve yabancı konuşmacıların yer alacağı konferanslar ise sektördeki güncel konuların tartışılması adına önemli bir platform sunuyor.

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından ISKAV, DOSIDER, İSKİD, İZODER, TTMD, POMSAD, SOSİAD, ESSİAD, MTMD ve KBSB işbirliği ile iki yılda bir düzenlenen ISK-SODEX fuarı 2018 yılında Deutsche Messe'nin 100'den fazla ülkedeki temsilcilikleri ile yürütülen özel ziyaretçi çalışmaları; hedef pazarlarda yürütülen profesyonel satın almacı programı; dernek, ticaret odaları ve medya kuruluşları  ile gerçekleşen işbirlikleri ve farklı illerden 100'ün üzerinde Anadolu heyeti ile daha da güçlenerek devam etmeyi planlıyor.

  • Tatlısu Meh. elalmış Cad. Seyhan Sk. 7/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
copyright