Altyapıda Kalite ve İnovasyon Sempozyumu ALTİST'17 Gerçekleştirildi

Altyapıda Kalite ve İnovasyon Sempozyumu ALTİST
ALTİST'17 "Altyapıda Kalite ve İnovasyon Sempozyumu", 15-16-17 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirildi.

15-16-17 Kasım 2017 tarihlerinde Crowne Plaza İstanbul – Asia’da “Milli ve Yerli Ürün - Uygulamalar” teması ile düzenlenen sempozyumun açılışı, Ugetam Genel Müdürü Dr. Şenol Yıldız, DSİ Genel Müdürü Murat Acu, Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği Derneği (GAZBİR) Başkanı Yaşar Arslan, GAZMER Genel Müdürü Mustafa Ali Akman, İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan, İSKİ Genel Müdür Yardımcıları, İSKİ yöneticileri, akademisyenler, kamu ve özel sektör temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.

GAZBİR Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan altist2017’de yapmış olduğu açılış konuşmasında, Türkiye doğal gaz sektörünün Avrupa’ya taş çıkaracak seviyede olduğunu vurgulayarak, acil duruma müdahale süremizin ortalama 11 dakika olduğunu belirtti.

GAZBİR Başkanı Arslan, “2016 yılında 4584 kesinti olmuş, çoğunun nedeni alt yapı hasarları. Altyapı çalışmaları öncesinde mutlaka dağıtım şirketlerine bilgi verilmeli.” ifadesini kullanarak altyapının önemine dikkat çekti.

GAZMER Genel Müdürü Mustafa Ali AKMAN da Başkanlığını yaptığı “Altyapı Sistemlerinde Muayene ve Yenilikçi Uygulamalar” isimli oturumda değerli bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Akman, “Burada temsilcisi bulunduğum Türkiye doğal gaz piyasası, tesislerimizi güçlendirmek, esneklik ve yedeklik inşa etmek, felaketlere dayanımı tesis etmek, kendi kendini iyileştiren teknolojileri kullanmak, onarım ve iyileştirme gibi fonksiyonları icra eden altyapıları oluşturmuş ve geliştirerek oluşturmaya devam etmektedir.” dedi.

  • Tatlısu Meh. elalmış Cad. Seyhan Sk. 7/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
copyright