Ferroli, Mesleki Eğitime Desteğini Büyütüyor

Ferroli, Mesleki Eğitime Desteğini Büyütüyor
Ferroli, mesleki eğitimde sektöre katkı sağlayarak 2013 yılında kurduğu gaz yakıcı cihazlar eğitim laboratuvarı desteğini 2017 yılında da geliştirerek devam ettiriyor.

Yoğuşmalı-Hermetik kombi ve kazanlar olmak üzere termosifon, hermetik şofbenlerin de bulunduğu son teknolojik ürünlerin yer aldığı gaz yakıcı cihazlar eğitim laboratuvarında aynı zamanda yoğuşmalı kazanlardan oluşan kaskad sistemler de yer alıyor. Çalışma masaları, öğrenci dolapları ve projeksiyon sistemleri de öğrencilerin konforlu bir eğitim almaları için Ferroli tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca gaz yakıcı cihazlar eğitim laboratuvarı içindeki tüm Ferroli cihazları ile öğrenciler pratik yapma imkanı buluyor.

Pendik Güllübağlar İMKB Endüstri Meslek Lisesinin Yapı Tesisat Sistemleri Dalı, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme sınıfında öğrenim gören öğrencilere ürün ve sistem desteği veriyor.

İlk defa 2013 yılında bu okulun gaz yakıcı cihazlar eğitim laboratuvarı desteğini başlatan Ferroli, 2017 yılı itibariyle ürünleri yeniliyor ve yedek parça imkanı sunuyor.

Bu projenin amacının öncelikli olarak eğitim desteği verilmesinin yanı sıra, son sistem cihaz ve yedek parçalar ile uygulamalı eğitim gören öğrencilerin aynı zaman da Ferroli Teknik Servislerinde staj yapmalarının sağlanması, kalifiye birer profesyonel olarak mezun olduklarında, sektöre doğru iş gücü hazırlanmasında katkıda bulunmak olarak özetlenebilir.

  • Tatlısu Meh. elalmış Cad. Seyhan Sk. 7/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
copyright