Daikin'den "5 Kritik Nokta Bakımı" Kampanyası

Daikin
Daikin "5 Kritik Nokta Bakımı" kampanyasıyla kombi kullanıcılarını kötü sürprizlere karşı koruyacak.

“5 Kritik Nokta Bakımı” kampanyasıyla kombi kullanıcılarını sorunsuz bir kışa hazırlanmaya davet eden Daikin, başlattığı kampanya kapsamında 31 Aralık’a kadar indirimli bakım hizmeti sunuyor. Kullanıcıları zor durumda bırakan sorunları önlemek için kombi kullanıcılarına indirimli fiyatlarla uzman bakım fırsatı sunan Daikin, periyodik bakımla cihaz ömrünü uzatmayı ve uzun vadede onarım maliyetlerini de düşürmeyi vadediyor.

Daikin ve Airfel markası altındaki kombileri kapsayan bu kampanya ile kullanıcılara kombilerini yıllar boyunca ilk günkü verim ve tasarruf oranları ile kullanabilecekleri uyarısı yapan Daikin, periyodik bakımın önemine dikkat çekiyor. Daikin’in “brülör temizliği ve kontrolü, eşanjör temizliği, emniyet donanımları kontrolü, gaz ayar kontrolleri ile devre elemanları kontrolü ve filtre temizliği” gibi en önemli 5 noktayı kapsayan kampanyası, bunun yanı sıra bir dizi ayarı da içeriyor.

Bu kampanya ile öncelikle güvenli kombi kullanımının önemini vurgulayan ve kullanıcıları bu konuda bilinçlendirmeyi amaçlayan Daikin Isıtma Grubu uzmanları, bakımın önemini şöyle anlatıyor: “Kombinizin ilk günkü verimi ve güvenliği ile uzun yıllar çalışabilmesi, performansını yükseltip, enerji tasarrufu sağlayabilmesi için periyodik bakım yapılması gerekiyor. İnsan sağlığı ve güvenliğinin ön planda olduğu kombilerde, üreticinin önermiş olduğu temizlik ve bakım işlemlerinin uzman servis ekiplerince yapılması, ileride yaşanabilecek muhtemel arızaların bakım sırasında tespit edilerek, giderilmesine olanak sağlıyor. Kombinizin yıllarca verimli ve güvenli bir şekilde çalışabilmesi, bunun yanı sıra onarım ve işletme maliyetlerinin düşürülebilmesi için kışa girmeden periyodik bakımının yapılmasını öneriyoruz.”

  • Tatlısu Meh. elalmış Cad. Seyhan Sk. 7/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
copyright