Pegi Teknik'e Ödül

Pegi Teknik
8. Türkiye Enerji Zirvesi'nde Pegi Teknik Altın Vana ödülü kazandı.

10-11 Ekim tarihlerinde Antalya’da düzenlenen 8. Türkiye Enerji Zirvesi’nde Pegi Teknik Altın Vana ödülünü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez’in elinden aldı.

8. Enerji Zirvesi’nde, KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyıldız, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, EPDK Doğal Gaz Piyasası Dairesi Başkan Vekili Sayın Hüseyin Daşdemir, GAZBİR Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yaşar Arslan, BOTAŞ Genel Müdürü Burhan Özcan, GAZMER Genel Müdürü Mustafa Ali Akman ile kamu ve özel sektörden çok sayıda ziyaretçi Pegi Teknik standına görüşme ve ziyarette bulundular.

Gösterilen yoğun ilgiden memnun olduklarını belirten Pegi Teknik Genel Müdürü Hakan Kızılören, “Bulunduğumuz sektörlere katma değer sağlayan organizasyonlara destek veriyoruz. Bu tür organizasyonlar sayesinde sektör temsilcileri ile bir araya gelme imkanı buluyoruz. Pegi Teknik olarak her zaman kaliteli hizmet anlayışımız ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

  • Tatlısu Meh. elalmış Cad. Seyhan Sk. 7/1 Şerifali - Ümraniye/İSTANBUL
    info@odaklimedya.com
    0 216 527 32 62
copyright